چاپ کارت شناسایی امنیتی

چاپ کارت شناسایی امنیتی

نقد و نظرات کاربران

ایمان تقوی

سلام سپاس از اطلاعات کافی داخل سایت و پاسخ گویی جامع همکاران شما پشت تلفن. ما توی سیستم امنیتی کارت هامون به مشکلی برخوردیم. این مشکل و با پرسنل شما درمیون گذاشتیم و با راهنمایی شما از کارت های RFID سفارش دادیم که در حال حاضر بسیار هم راضی هستیم.

چاپ کارت شناسایی امنیتی ایمان تقوی Rating: 5 out of 5

ارسلان میرفاطمی

با سلام ممنون از تیم قوی و حرفه ای شما در زمینه طراحی و چاپ کارت. ما به پیشنهاد شما از کارت های هوشمند برای حضور و غیاب کارکنان استفاده کردیم و خیلی هم راضی هستیم.

چاپ کارت شناسایی امنیتی ارسلان میرفاطمی Rating: 5 out of 5

سارا هدایتی

سلام به دلیل سواستفاده هایی که از کارت های پایگاه خبری ما می شد، تصمیم گرفتیم تا امنیت کارت هامون و بالا ببریم که به پیشنهاد شما از هولوگرام روی کارت های خبرنگارامون استفاده کردیم. ممنون از مشاوره مفید شما

چاپ کارت شناسایی امنیتی سارا هدایتی Rating: 5 out of 5

سعید قنادیان

سلام افراد سودجو به دلیل اعتبار موسسه خیریه ما اقدام به جعل کارت های پرسنلی ما کردند و باعث دردسرهایی برای موسسه ما شدند. ما هم برآن شدیم تا با اقدامی مانع فعالیت های این افراد بشیم و با مراجعه به شرکت شما و دریافت راهنمایی هایی تصمیم گرفتیم از کارت های کانتکتلس استفاده کنیم که هم امنیت بالایی دارند و هم نیازی به تماس فیزیکی ندارند. از حمایت و صبوری شما در پاسخ گوییبه ما بسیار سپاسگزاریم.

چاپ کارت شناسایی امنیتی سعید قنادیان Rating: 5 out of 5

ثبت نقد و امتیاز شما نسبت به این مطلب

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید، لطفا قبل از نوشتن نقد خود، امتیاز دهید.

امتیاز: