• کارت پرینتر
  Take your business to the next level.
 • مواد مصرفی کارت
  providing the broadest portfolio of card consumbles, software and solutions.
 • طراحی و چاپ کارت و لوگو
  Datco design & creativity studio
 • نمایندگی رسمی HID

  DATCO. the only official HID representative in Iran

خدمات داتکو

طراحی و چاپ کارت

تجربه و تخصص ما در طراحی و چاپ کارت ، دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید. همین امروز کارت خود را سفارش دهید.

طراحی وب سایت

داشتن یک طراحی منحصر به فرد برای وب سایت بخش مهمی از فرایند برندسازی و بازاریابی کسب و کارتان است.

فروش چاپگرها و کارت پرینترها

داتکو، مسیر اصلی خرید چاپگرهای کارت HID در ایران است ؛ به سادگی میتوانید محصول خود را سفارش دهید.

مواد مصرفی چاپگرها

مواد مصرفی اورجینال مورد نیاز دستگاه خود را در داتکو جستجو و با چند کلیک به آسانی خریداری کنید.

برندسازی

ما در لحظه‌لحظه‌ی مراحل طراحی و تبلیغات برند شما همراهتان هستیم. از طراحی لوگو و سایت تا چاپ کارت، کاتالوگ، برندبوک و...

تعمیرات دستگاه

خدمات تعمیر و تجهیز دستگاه ها توسط کارشناسان مجرب داتکو در سریع ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

شرکت داتیس آریانا تیم


در داتکو ما تشنه‌ی خلاقیتیم و عاشق زمانی هستیم که افراد جسور و خلاق پیدایمان می‌کنند. ما کارمان را دوست داریم و اعتبارمان را مدیون مشتریانمان و تعهدمان نسبت به آن‌ها هستیم.

مشتری مداری

درخواست از شما، راه حل از ما. ایده‌هایتان برای ما مهم هستند، وقتی با داتکو همکاری می‌کنید شما هم عضوی از تیم طراحی و اجرا خواهید بود.

سفارش کارت

نظم در ثبت، بسته بندی و ارسال سفارش

خیالتان از بابت سفارشاتی که تحویل می‌گیرید راحت باشد. تیم ما در لحظه‌ لحظه‌ی چاپ و بسته‌بندی تا ارسال سفارشات رضایت شما را مدنظر دارد.

تخصص چاپ کارت

تجربه و تخصص

داتکو به پشتوانه‌ی بیش از ده سال تجربه در امور چاپی و طراحی، انتخاب اول بسیاری از صاحبین مشاغل است. ما هر صبح با این فکر کارمان را شروع می‌کنیم که از روز قبل بهتر باشیم.

نمونه کار داتکو

ترکیب تجربه و تخصص تیم طراحی داتکو همراه با ایده‌های بکر شما، همان چیزی است که کارهای ما را متمایز کرده است.

طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی دیزاین پلاس

شرکت دیزاین پلاس یکی از معتبرترین شرکت‌های دکوراسیون و طراحی داخلی است. این شرکت در سال 1396 طراحی سایت خود را به داتکو سپرد. تیم طراحی ابتدا طی جلساتی خواسته‌ها و نیازهای دیزاین پلاس را مورد بررسی قرار داد؛ سپس با شروع کار طراحی، این شرکت در جریان تمامی جزئیات کار قرار می‌گرفت تا کوچکترین موارد هم از قلم نیفتند. بخش گرافیک، طراحی المان‌های گرافیکی و ترکیب‌های رنگی موجود را به عهده داشت و بخش وب دولوپینگ، پیاده‌سازی و اطمینان از کاربردی بودن سایت را در اولویت قرار داد. همچنین پس از اتمام طراحی و اجرا، تیم ما مراحل آموزش و پشتیبانی سایت را عهده دار است.

برندسازی

امروزه بیش از هر زمان دیگری، کسب و کار ها به برندینگ و یا برندسازی نیازمند هستند.

صنایع شیمیایی ادیب

ادیب نام مجموعه ای است عظیم که در صنایع پتروشیمی و ساختمان سازی فعال می باشد. شرکت ادیب در سال 96 با هدف ارتقاء هویت بصری و برندینگ قوی تر از گذشته با داتکو آغاز به همکاری نمود.تیم طراحی داتکو با ایده پردازی جدید از لوگو و لوگوتایپ مجموعه کارخودرا شروع کرد. در ادامه با توجه به درخواست مدیران، طراحی کارت ویزیت،سربرگ و اوراق اداری ، طراحی فولدر و کاتالوگ و همچنین هدایای نفیس تبلیغاتی ، سررسید،دفتر یادداشت و غیره برای صنایع شیمیایی ادیب انجام شد.

مشاهده بیشتر

فروشگاه باژور

باژور فقط یک فروشگاه لباس نیست، مجموعه ای است که به دقت در کنار هم چیدمان شده رنگ ها ،طرح ها و جنس های گوناگون به شیوه ای منحصر به فــرد به علاقمندان دنیای مد ارائه می شود.آتلیه طــراحی و ایده پردازی داتکو با در نظــر گرفتن سلیقه ، استـاندارد ها و ویژگی های این مجموعه، طراحی و اجراء برندسازی برند باژور را به عهده گرفت.طراحی لوگو ، لوگو تایپ کارت ویزیت ، کارت هدیه،کارت VIP ، ساک خرید،طراحی بیلبورد از کارهایی است که داتکو برای این مجموعه انجام داده است.

مشاهده بیشتر

موسسه مهاجرتی اورویزا

موسسه مهاجرتی و اقامتی evervisa با در اختیار داشتن وکلای بین المللی و شرکت های سرمایه گذاری اقتصادی معتبر در اروپا با توجه به مسائل سیاسی ، اقتصادی و ... کشور اسلوواکی را برای دریافت ویزا و اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری به صاحبان سرمایه معرفی می نماید.

مشاهده بیشتر

تلکابین شمشک

شمشک نام منطقه ای است کوهستانی واقع در شمال تهران که همواره پذیرای بسیاری از علاقمندان به ورزش های کوهســتانی و دوسـتداران طبیعت بوده است. گروه طــــراحی و برندینگ داتکو بنا به درخواسـت مدیران این مجموعه اقدام به طراحی هویت بصـری و برند اختصـاصی نمود. پروژه تلکابین شمشک با طراحی لوگو ، لوگوتایپ لاتیــن و فارسـی شروع شد. در ادامه شرکت داتکو طرح های پیشنهــادی متنوع از جمله کـــارت های VIP تی شرت و سویی شرت ، لیوان های تبلیغاتی و اپلیکیشن اختصاصی ، بیلبورد و غیره ارائه نمود که در حال چاپ و یا تولید محتوای تبلیغاتی برای این شرکت می باشد.

مشاهده بیشتر

گالری سروری

پارسه طب الیت

پارسه طب الیت مجموعه ای است مدرن با متخصصین و بیمارستان های فوق تخصصی همکاری داشته و تامین تجهیزات پزشکی از کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی به ایران را انجام می دهد.این شرکت از تیم برندینگ داتکو خواست تا با طراحی دوباره لـــوگو و اوراق اداری و کارت های پرسنلی ، دعوتنامه های تجاری و غیره جان تازه ای به بــــرند رو به رشد الیت بدهند.

مشاهده بیشتر

فروشگاه لوازم خانگی اصغریان

اصغریان نامی است که مستقیما از نام خانوادگی صاحبان فروشگاه برگرفته شده است. این برند در سال 96 از داتکو خواست که برند تجاری خود را طـراحی کند.در ادامه تیـم ایده پردازی و برندینگ داتکو بدون توجه به ایرانی-عربی بودن نام تجـاری فروشـگاه با نگاهی مدرن لوگو و لوگوتایپ فارسی و لاتین فروشگاه را طراحی نمود.و بعد با طراحی کارت ویزیت، کارت گارانتی ، اوراق اداری ، آگهی مجله ، وب سـایت وغیره این برند را تجهیز نمود.

مشاهده بیشتر

با تکرار است که خلاقیت شکوفا می‍شود

خلاقیت در داتکو هر طرح و اثری که می‌بینید بارها اصلاح شده تا به چیزی که هست تبدیل شود. هیچ طرحی یک‌مرتبه به ما الهام نمی‌شود. ما در داتکو تلاش‌هایمان را دنبال می‌کنیم و در خلال تلاش‌هایمان است که به کمال دست می‌یابیم. طراحی متفاوت داتکو

برخی از کسانی که به ما اعتماد کردند

ما به مشتریان خود متعهد هستیم تا در دنیای چالش آور تجارت که دائما در حال تغییر است بیشترین بها را به رفع دغدغه های شان داده و آنها را در جهت موفقیت یاری دهیم.
زیرا ما بر این باوریم که موفقیتمان وابسته و در گرو موفقیت مشتریانمان است.