دانلود فایل لایه باز طراحی کارت پرسنلی

چاپ و طراحی کارت پرسنلی حرفه‌ای، تخصص آتلیه طراحی شرکت داتکو است. شما می‌توانید از انواع کارت شناسایی آماده زیر استفاده کنید و یا طراحی کارت پرسنلی خاص مجموعه خود را به ما بسپارید. طراحی کارت شناسایی در داتکو با در نظر گرفتن زمینه فعالیت شما، رنگ سازمانی و کاربرد آن انجام می‌شود. یک مجموعه حرفه‌ای، لایق داشتن بهترین کارت پرسنلی با طراحی یونیک و بی‌نظیر است و ما از این موضوع آگاهیم. برای ارتباط با آتلیه طراحی داتکو، تماس بگیرید. تلفن: ۷۱۰۱۸ - ۰۲۱

دانلود کارت پرسنلی لایه باز

روش استفاده : ابتدا فایل طراحی رایگان کارت پرسنلی را دانلود کنید سپس اطلاعات خود را وارد نمایید . فایل را با فرمت tiff ذخیره کنید و برای ما ارسال کنید تا بهترین کیفیت برایتان چاپ کنیم.

اگر به دنیال طراحی حرفه ای میگردید اینجا کیک کنید طراحی کارت پرسنلی

طراحی رایگان کارت پرسنلی لایه باز

طراحی رایگان کارت شناسایی

روش استفاده : در ابتدا فایل لایه باز طراحی رایگان کارت شناسایی را دانلود کنید . سپس اطلاعات کارت پرسنلی خود را وارد نمایید . فایل را با فرمت tiff ذخیره کنید و برای کارشناسان چاپ کارت پرسنلی ما ارسال کنید تا بهترین کیفیت برایتان چاپ کنیم.

دیدن نمونه کارت پرسنلی توسط داتکو

دانلود فایل لایه باز طراحی رایگان کارت شناسایی تکی

دانلود طراحی کارت پرسنلی آماده

روش استفاده : در ابتدا فایل رایگان لایه باز طراحی کارت شناسایی و کارت پرسنلی را دانلود کنید . سپس اطلاعات کارت شناسایی خود را وارد نمایید . فایل را با فرمت tiff ذخیره کنید و برای کارشناسان چاپ کارت شناسایی ما ارسال کنید تا بهترین کیفیت برایتان چاپ کنیم.

دانلود فایل لایه باز کارت پرسنل و کارت شناسایی

طراحی کارت شناسایی رایگان

روش استفاده : ابتدا فایل psd طراحی رایگان کارت پرسنلی و کارت شناسایی را دانلود کنید سپس اطلاعات خود را وارد نمایید . فایل را با فرمت tiff ذخیره کنید و برای ما ارسال کنید تا بهترین کیفیت برایتان چاپ کنیم.

دانلود طراحی رایگان کارت شناسایی و کارت پرسنلی