ریبون کارت پرینتر و مواد مصرفی پرینتر کارت فارگو

ریبون کارت پرینتر و مواد مصرفی پرینتر کارت فارگو کارت پرینتر کالاهایی هستند که برای چاپ کارت با دستگاه های چاپ کارت PVC مصرف می‌شوند. ریبون، فیلم ، لمینیت و هولوگرام همگی مواد مصرفی کارت پرینتر ها هستند و به صورت تکی یا در پکیج (آفر شرکت داتکو) به فروش می‌رسند. فیلم و ریبون فارگو که ساخت شرکت HID است از نظر کیفیت حرف اول را می‌زند و مناسب چاپگر فارگو نیز طراحی و ساخته شده. خرید فیلم و ریبون فارگو اصلی که کیفیت خوبی داشته باشد نیازمند رعایت نکاتی است:

 • فیلم و ریبون فارگو اصل بخرید!

  خرید ریبون و فیلم اوریجینال (مواد مصرفی اصل)، یک امر واضح است اما جالب است بدانید تیم تعمیرات تخصصی فارگو شرکت داتکو بارها با کارت پرینترهایی مواجه شده که با استفاده از ریبون تقلبی خراب شده‌اند. مثلا فروش ریبون کره ‌ای اخیرا خیلی مرسوم شده در صورتی که ریبون کره ای کاملا یک ریبون تقلبی است. قیمت ریبون فارگو شاید کمی بالا باشد اما هزینه ی تعمیر و جایگزینی دستگاه چاپ کارت به مراتب بیشتر خواهد بود. برای تشخیص ریبون اورجینال باید به نوع و مشخصات بسته بندی دقت کنید.
 • فیلم و ریبون یا مواد مصرفی مناسب دستگاهتان را تهیه کنید.

  ریبون و فیلم کارت پرینتر های گوناگون تفاوت هایی دارند. همانطور که قبلا هم گفتیم دو نوع کارت پرینتر وجود دارد: کارت پرینتر چاپ مستقیم و کارت پرینتر چاپ غیرمستقیم .در روش مستقیم، چاپ کارت با کارت پرینتر نیازی به فیلم ندارد و رنگ ها به صورت مستقیم روی کارت خام چاپ می‌شوند. چاپ غیر مستقیم کارت PVC به واسطه‌ی فیلم انجام می‌شود و از این جهت کیفیت بسیار بالاتری دارد؛ برای مثال ریبون کارت پرینتر 5000 فارگو تنها همراه با فیلم قابل استفاده است. روی بسته بندی ریبون کارت پرینتر غیر مستقیم عبارت HDP وجود دارد و ریبون چاپگر مستقیم با عبارت DTC مشخص می‌شود.
 • مواد مصرفی مثل فیلم و ریبون با کیفیت را با توجه به نیازتان بخرید.

  مواد مصرفی کارت پرینتر مثل فیلم و ریبون اصل بسیار متنوع هستند. خرید ریبون کارت پرینتر باید با توجه به نوع دستگاه و نیاز شما انجام شود. مثلا برای چاپ کارت گارانتی یا چاپ کارت باشگاه مشتریان کافی است از یک ریبون تکرنگ مشکی استفاده کنید تا به کمک آن چاپ کد و بارکد های لازم روی کارت PVC انجام شود.
  چاپ تکرنگ روی کارت پی وی سی با چاپگر کارت DTC انجام می‌شود. قیمت ریبون و فیلم فارگو نیز با توجه به نیاز شما متغیر است.
 • فیلم کارت پرینتر با کیفیت تهیه کنید.

  فیلم چاپگر کارت یکی دیگر از مواد مصرفی است که در پرینتر کارت ها استفاده می‌شود. چاپگرهای کارت HDP که از تکنولوژی چاپ غیر مستقیم استفاده می‌کنند، یعنی برای چاپ کارت پی وی سی به یک فیلم فارگو نیاز دارند تا به عنوان واسطه‌ی بین رنگ های ریبون و کارت PVC باشد. مثلا فیلم فارگو دستگاه HDP5000 بین رنگ های ریبون و کارت پی وی سی قرار می‌گیرد و در نتیجه کارت پرینتر 5000 فارگو کیفیت چاپ بسیار بالایی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه‌ی قیمت ریبون و مواد مصرفی کارت پرینترها با ما تماس بگیرید.