کارت پرینتر و پرینتر کارت

کارت پرینترها دستگاه های رومیزی چاپ کارت PVC هستند که برای چاپ کارت پرسنلی، چاپ کارت هدیه، کارت تخفیف و سایر کارت ها و با استفاده از کارت PVC خام و سایر مواد مصرفی مثل ریبون و فیلم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

چه مراکزی از کارت پرینتر استفاده می‌کنند؟

پرینتر کارت امروزه یکی از پرکاربردترین دستگاه های سازمان ها، شرکت ها، دانشگاه ها، موسسات و مراکز دیگری است که به صورت مستمر به چاپ کارت پی وی سی احتیاج دارند. چاپ کارت پرسنلی فوری یکی از مزایای مهم این چاپگرهاست چراکه برای بسیاری از این مراکز و سازمان‌ها زمان مهم است و عملکرد فوق العاده‌ی این دستگاه ها در چاپ کارت با سرعت بالا منجر به محبوبیت بالای آن ها شده است.

انواع پرینترهای کارت کدام هستند؟

چاپگرهای کارت PVC از زمانی که برای اولین بار به بازار عرضه شدند تاکنون تحولات زیادی داشته‌اند و با روش‌های متنوع کارت پی وی سی چاپ می‌کردند. در حال حاضر دو روش بسیار مطرح در دنیای دستگاه‌های کارت پرینتر وجود دارد، چاپ مستقیم و چاپ غیر مستقیم. این روش ها هرکدام مزایای خاص خود را دارند و قیمت کارت پرینتر ها نیز بسته به نوع چاپ متغیر است. در مقاله‌ی زیر تفاوت های این دو نوع چاپ را برای چاپ کارت پرسنلی شرح داد‌ه‌ایم.

برای پرینترهای کارت باید چه نوع مواد مصرفی ‌ای تهیه کنم؟

نوع مواد مصرفی کارت پرینترها بسته به نوع چاپی که دارند، متفاوت است. دستگاه‌های چاپ مستقیم علاوه بر اینکه به فیلم Retransfer نیاز ندارند، از نوع دیگری از ریبون‌ها استفاده می‌کنند. کارت‌های خام نیز عموما به صورت PVC 760 میکرون هستند.

با خرید کارت پرینتر فارگو از داتکو چه خدماتی می‌گیرم؟

داتکو به عنوان عرضه‌کننده‌ی رسمی محصولات فارگو، علاوه بر خدمات تعمیر و پشتیبانی دستگاه‌های فارگو دارای گارانتی یک ساله و تا پنج سال خدمات پس از فروش است.

کارت پرینترهای فارگو با چه مشکلاتی روبرو می‌شوند؟

فارگو HID سالهاست که امتحان خود را در زمینه‌ی دستگاه های کارت پرینتر پس داده است؛ به همین دلیل است که ما پس از تحقیق و بررسی فراوان این شرکت را برای همکاری انتخاب کردیم. مشکلاتی که مصرف کنندگان عموما با آن‌ها مواجه می‌شوند استفاده از مواد مصرفی غیر اوریجینال مثل ریبون تقلبی و یا عدم نگهداری صحیح از کارت‌ خام PVC است.

جهت ارتباط با مشاورین ما و یا سفارش کارت پرینتر از سراسر ایران با ما تماس بگیرید.